لوگو شاهکار گرافیک
دسته بندی‌ها
سبد خرید خالیست

فونت آرتین

خانه » دانلود ها » فونت » فونت آرتین
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت

فونت آرتین

فونت آرتین یک تایپ فیس هندسی و نمایشی است که در ۲ استایل طراحی شده است.
فونت آرتین با اقتباس از ساختار کلی تایپ‌فیس یکان، طراحی شده است.
ساختار عمودی و افقی حروف در این تایپ با گردش‌های بدون زاویه و برش‌های منحنی در حروف تعدیل شده است تا نتیجه فونتی باشد که اگرچه در کلیت ایستا و ساکن است اما در جزییات، رفتاری سیال و پویا دارد.
در نسخه جدید فونت آرتین، با حذف فرم‌ منحنی‌ها، فونت جدید آرتین شارپ خلق شده است.
فونت آرتین شارپ ۵ وزن هم اکنون در دسترس است.
حروف لاتین خانواده آرتین بر اساس حروف فارسی و به صورت اختصاصی طراحی شده‌ است تا نیاز طراحان گرافیک را برای طراحی کارهای دوزبانه برآورده سازد.

کاظم بکائی طراح این فونت می‌گوید: برای طراحی نسخه‌ی جدید فونت آرتین‌شارپ که به صورت مستقل در آپدیت جدید ارائه شده، زمان بیشتری نسبت به نسخه‌ی قبل صرف شد و سعی کردم که ضمن برطرف کردن نقاط ضعف، با حفظ شخصیت کلی فونت، تغییراتی اساسی و بسیاری‌ ایجاد کنم و ضمن بازطراحی‌ فونت، به ساخت و توسعه آن نیز مشغول بودم، هر چند کار طراحی و ساخت فونت کار زمانبری است ولی نتیجه کار برایم شیرین و هیجان‌انگیز بود.

فونت یکان‌بخ (5وزن)

فونت آرتین‌شارپ دارای وزن‌های Black, Bold, Regular, Light, Thin است.

دانلود رایگان فونت آرتین شارپ!

دقت کنید که این فونت رایگان نیست. اگر وبسایت یا کانالی را مشاهده کردید که این فونت را با قیمت ارزان‌تر، با تخفیف یا رایگان عرضه کرده است آن را معرفی کنید تا پیگیری قانونی توسط فونت ‌ایران انجام شود.

قوانین و مقررات:

فونت آرتین شارپ یک نرمافزار مالکیتی محسوب میشود. مالکیت این نرمافزار به طراح آن، کاظم بکائی تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fontiran.com استشما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایلها را نخواهید داشت.

با خرید فونت آرتین شارپ اجازه استفاده دسکتاپ را داریدیعنی می توانید در کامپیوترهای شخصی خود آنرا نصب کنید و انواع خروجی چاپ و فایل گرافیکی داشته باشید. (کپی فایل ها تنها برای تهیه نسخه پشتیبان مجاز خواهد بود.)

برای استفاده از فونت آرتین شارپ لازم است تا حتما فایل فونتها توسط شخص کاربر از دامنهی fontiran.com خریداری شده باشد، همچنین برای هر محصول، لایسنس مناسب صادر شده باشد.

برای استفاده از فونت آرتین شارپ در پروژه‌های نرم افزاری و وب‌سایت لازم است بر اساس سطح تجاری (کوچک یا بزرگ) یک لایسنس (به نام پروژه) خریداری کنید.

برای استفاده از این فونت در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است به نام مجموعه یک لایسنس حقوقی خریداری شود.

برای استفاده از فونت آرتین شارپ در قالب‌های فروشی لازم است به نام قالب یک لایسنس ویژه خریداری شود.

برای استفاده نامحدود از این فونت در شرکت‌های بزرگ (هلدینگ) پروژه‌های پیمانکاری، سیستم‌های سایت‌ساز و برنامه‌های فارسی نویس لازم است لایسنس نامحدود خریداری نمایید.

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونتهای سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب میشوند.

تنها شخص خریدار است که میتواند از طریق پنل خود آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شدهشما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنیدتنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

 
اشتراک گذاری
محصولات مرتبط