لوگو شاهکار گرافیک
دسته بندی‌ها
سبد خرید خالیست

فونت امکان

خانه » دانلود ها » فونت » فونت امکان
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت

فونت امکان

فونت امکان یک تایپ‌فیس هندسی است که بر اساس اسکلتی خطی شکل گرفته است.

ابوالفضل رهروان طراح این فونت با پایبندیِ سختگیرانه بر ساختار هندسی، فونتی را طراحی کرده است که در عین سادگی جدید و نوآورانه است.

فونت امکان با افزایش ضخامت دارای ۴ وزن شده است. (باریک، معمولی، بولد و سیاه)، با دایره شده مقطعِِ خط، استایل گرد (Rounded) پدید آمده است و در نهایت یک فونت تزئینی بر اساس نازک‌‌‌ترین وزن ساخته شده است و یک فونت درون خط (Inline) بر اساس حالت گرد تا در مجموع خانواده فونت امکان دارای ۹ عضو باشد.

خانواده فونت امکان در دو بسته اقتصادی و کامل به فروش می‌رسد. بستهٔ کامل حاوی ۹ فونت است اما در بسته اقتصادی شما فقط ۴ فونت (معمولی، بولد، معمولی گِرد، بولد گِرد) را دریافت خواهید کرد.

برای خریداران بسته کامل این امکان فراهم است که بسته اقتصادی را نیز دانلود کنند.

ابوالفضل رهروان پیش از این، فونت رهروان را طراحی کرده بود. رهروان یک تایپ فیس نمایشی شخصی بر اساس خوشنویسی ثلث بود اما خانواده فونت امکان نشان‌گر این است که ابوالفضل رهروان مصمم‌تر از پیش وارد حرفه‌ی طراحی تایپ شده است.

فونت  امکان

استایل گِرد (Rounded) فونت امکان دارای ۳ وزن معمولی / بولد / سیاه

استایل اینلاین (Inline) فونت امکان دارای ۱ وزن

استایل تزئینی (Decorative) فونت امکان دارای ۱ وزن باریک

فونت امکان دارای تعدادی حروف جایگزین و ترکیبات است که طبق راهنمای موجود در بسته می‌توان از آنها استفاده کرد.

قوانین و مقررات:

فونت امکان یک نرمافزار مالکیتی محسوب میشود. مالکیت این نرمافزار به طراح آن، ابوالفضل رهروان تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fontiran.com استشما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایلها را نخواهید داشت.

با خرید فونت امکان اجازه استفاده دسکتاپ را داریدیعنی می توانید در کامپیوترهای شخصی خود آنرا نصب کنید و انواع خروجی چاپ و فایل گرافیکی داشته باشید. (کپی فایل ها تنها برای تهیه نسخه پشتیبان مجاز خواهد بود.)

برای استفاده از این فونت لازم است تا حتما فایل فونتها توسط شخص کاربر از دامنهی fontiran.com خریداری شده باشد، همچنین برای هر محصول، لایسنس مناسب صادر شده باشد.

برای استفاده از این فونت در پروژه‌های نرم افزاری و وب‌سایت لازم است بر اساس سطح تجاری (کوچک یا بزرگ) یک لایسنس (به نام پروژه) خریداری کنید.

برای استفاده از این فونت در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است به نام مجموعه یک لایسنس حقوقی خریداری شود.

برای استفاده از این فونت در قالب‌های فروشی لازم است به نام قالب یک لایسنس ویژه خریداری شود.

برای استفاده نامحدود از این فونت در شرکت‌های بزرگ (هلدینگ) پروژه‌های پیمانکاری، سیستم‌های سایت‌ساز و برنامه‌های فارسی نویس لازم است لایسنس نامحدود خریداری نمایید.

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونتهای سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب میشوند.

تنها شخص خریدار است که میتواند از طریق پنل خود آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شدهشما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنیدتنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

 
اشتراک گذاری
محصولات مرتبط