لوگو شاهکار گرافیک
دسته بندی‌ها
سبد خرید خالیست

فونت پرنیان

خانه » دانلود ها » فونت » فونت پرنیان
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت

فونت پرنیان

فونت پرنیان یک فونت نمایشی دارای بافت گلدوزی است که روی تایپ فیس نازنین اجرا شده است. پرنیان کاشفی طراح فونت با خطوط هاشوری گلدوزی کردن حروف را ترسیم کرده است.
فونت پرنیان یک پروژه دانشجویی است که در کارگاه طراحی تایپ مسلم ابراهیمی انجام شده است.
این فونت توسط شهرزاد اکبری اصلاح و اجرای نرم افزاری شده است

فونت پرنیان

فونت پرنیان بصورت دستی طراحی شده اسن. حرکت نخ در گلدوزی توسط قلم شبیه سازی شده سپس حروف عکاسی و به فایل برداری تبدیل شده است.

دقت کنید فونت‌های نمایشی مناسب استفاده در اندازه‌های بزرگ هستند و مناسب متن طولانی و ریز نیستند.

دانلود رایگان فونت پرنیان !

دقت کنید که این فونت رایگان نیست. اگر وبسایت یا کانالی را مشاهده کردید که این فونت را با قیمت ارزان‌تر، با تخفیف یا رایگان عرضه کرده است آن را معرفی کنید تا پیگیری قانونی توسط فونت ‌ایران انجام شود.

 

قوانین و مقررات:

فونت پرنیان یک نرمافزار مالکیتی محسوب میشود. مالکیت این نرمافزار به طراح آن، پرنیان کاشفی تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fontiran.com استشما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایلها را نخواهید داشت.

با خرید فونت پرنیان اجازه استفاده دسکتاپ را داریدیعنی می توانید در کامپیوترهای شخصی خود آنرا نصب کنید و انواع خروجی چاپ و فایل گرافیکی داشته باشید. (کپی فایل ها تنها برای تهیه نسخه پشتیبان مجاز خواهد بود.)

برای استفاده از فونت پرنیان لازم است تا حتما فایل فونتها توسط شخص کاربر از دامنهی fontiran.com خریداری شده باشد، همچنین برای هر محصول، لایسنس مناسب صادر شده باشد.

برای استفاده از فونت پرنیان در پروژه‌های نرم افزاری و وب‌سایت لازم است بر اساس سطح تجاری (کوچک یا بزرگ) یک لایسنس (به نام پروژه) خریداری کنید.

برای استفاده از این فونت در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است به نام مجموعه یک لایسنس حقوقی خریداری شود.

برای استفاده از فونت پرنیان در قالب‌های فروشی لازم است به نام قالب یک لایسنس ویژه خریداری شود.

برای استفاده نامحدود از این فونت در شرکت‌های بزرگ (هلدینگ) پروژه‌های پیمانکاری، سیستم‌های سایت‌ساز و برنامه‌های فارسی نویس لازم است لایسنس نامحدود خریداری نمایید.

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونتهای سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب میشوند.

تنها شخص خریدار است که میتواند از طریق پنل خود آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شدهشما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنیدتنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

 
اشتراک گذاری
محصولات مرتبط