لوگو شاهکار گرافیک
دسته بندی‌ها
سبد خرید خالیست

فونت گلچین

خانه » دانلود ها » فونت » فونت گلچین
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت

فونت گلچین

فونت گلچین از دسته فونت های تزئینی برگرفته از خط کوفی بنایی خوشنویسی (ساقه گنبدی)

این نوع حروف که عموما بر ساقه گنبد ها و بعضاً سردرها و حتی بر کتیبهٔ ایوان ها طراحی و اجرا می شود.اصل و پایه اش خطوطی چون کوفی،ثلث، و بعضاً سایر اقلام خوشنویسی است که بر شبکهٔ شطرنجی نقش می بندد و قواعد ترسیم آن با سایر نمونه ها کمی متفاوت است. ماهر النقش با عنوان ساقه گنبدی از آن یاد می کند.( گونه شناسی خط  بنایی (معقلی)، بر اساس شیوۀ طراحی و روش های اجرایی،حمیدرضا کشاورزی میاندشتی،بهمن فیزابی)

فونت گلچین

فونت گلچین شکل امروزی شده و کاربری خط ساقه گنبدی است.
خط ساقه گنبدی نوعی برخورد مینیمال با طراحی حروف است. طراحی حروف پیچیده فارسی با منحنی‌های زیاد در یک شبکه محدود شطرنجی کاری بسیار مشکل است. وحید یعقوب‌لو در طراحی تایپ‌فیس گلچین محدودیت‌های بیشتری نیز برای رعایت سیستم حروفچینی در فونت داشته است. حل این مشکلات منتج به طراحی فونت گلچین شده است که در ادامه می‌توانید ببینید و فونت آن را خریداری کنید.

فونت رنگی گلچین در پنج رنگ

با خرید فونت گلچین هفت فایل فونت دریافت می‌کنید. یک نسخه دور خط (OutLine)، فونت‌های رنگی در ۵ رنگ و یک نسخه توپر

دانلود رایگان فونت گلچین !

دقت کنید که این فونت رایگان نیست. اگر وبسایت یا کانالی را مشاهده کردید که این فونت را با قیمت ارزان‌تر، با تخفیف یا رایگان عرضه کرده است آن را معرفی کنید تا پیگیری قانونی توسط فونت ‌ایران انجام شود.

 

قوانین و مقررات:

فونت گلچین یک نرمافزار مالکیتی محسوب میشود. مالکیت این نرمافزار به طراح آن، وحید یعقوب‌لو تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fontiran.com استشما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایلها را نخواهید داشت.

با خرید فونت گلچین اجازه استفاده دسکتاپ را داریدیعنی می توانید در کامپیوترهای شخصی خود آنرا نصب کنید و انواع خروجی چاپ و فایل گرافیکی داشته باشید. (کپی فایل ها تنها برای تهیه نسخه پشتیبان مجاز خواهد بود.)

برای استفاده از فونت گلچین لازم است تا حتما فایل فونتها توسط شخص کاربر از دامنهی fontiran.com خریداری شده باشد، همچنین برای هر محصول، لایسنس مناسب صادر شده باشد.

برای استفاده از فونت گلچین در پروژه‌های نرم افزاری و وب‌سایت لازم است بر اساس سطح تجاری (کوچک یا بزرگ) یک لایسنس (به نام پروژه) خریداری کنید.

برای استفاده از این فونت در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است به نام مجموعه یک لایسنس حقوقی خریداری شود.

برای استفاده از فونت گلچین در قالب‌های فروشی لازم است به نام قالب یک لایسنس ویژه خریداری شود.

برای استفاده نامحدود از این فونت در شرکت‌های بزرگ (هلدینگ) پروژه‌های پیمانکاری، سیستم‌های سایت‌ساز و برنامه‌های فارسی نویس لازم است لایسنس نامحدود خریداری نمایید.

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونتهای سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب میشوند.

تنها شخص خریدار است که میتواند از طریق پنل خود آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شدهشما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنیدتنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط