لوگو شاهکار گرافیک
دسته بندی‌ها
سبد خرید خالیست

فونت 98 استنسیل

خانه » دانلود ها » فونت » فونت 98 استنسیل
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت

فونت 98 استنسیل

فونت ۸۹۸ استنسیل فونتی است نمایشی، که بهترین کارایی‌ آن در عبارت‌های کوتاه است.

فونت ۸۹۸ استنسیل خوشنویسانه است، از آن رو که از یک ضخامت واحد در طراحی کارکترها استفاده نشده، و به کمک زوایای مختلف قلم اجزای کارکترها در ضخامت‌های مختلف طراحی شده است؛ و به‌وضوح وامدار خطوط گذشته به‌ویژه نسخ است

فونت ۸۹۸ استنسیل 

شخصیت فونت ۸۹۸ استنسیل با برش‌های استنسیلی سعی دارد از حالت رسمی و سنتی که در بن‌مایه‌اش وجود دارد بگریزد و خود را در قالب‌های مدرن جا کند.
فضاهای خالی در زوایای مختلف به ۸۹۸ استنسیل حرکت و پویایی می‌دهد، چشم را درگیر می‌کند، و با بازیگوشی قابلیت و ظرفیت آن را گسترش می‌دهد.
در طراحی تایپ‌فیس ۸۹۸ سعی شده خلأ فونت چاق (FAT) در تایپ فارسی بر اساس نیازها و معیارهای بصری طراح برطرف شود.
فونت ۸۹۸ استنسیل قابلیت پشتیبانی از فارسی، عربی، کردی، اردو، انگلیسی و فرانسه را دارد. در نسخه لاتین از فونت (Tabac sans (Tomas Brousil استفاده شده است و به جز برش استنسیل به ضخامت فارسی هیچ تغییری در آن اعمال نشده است
 

اعداد از مهمترین اجزای این فونت هستند.

مشخصه دیگر این تایپ‌فیس مقیاس پیکره‌ی آن است؛ نقطه‌ها و اعراب بسیار کوچکتر از دیگر اجزای تایپ طراحی شده تا فونت ۸۹۸ غول‌پیکر به چشم آید.

تایپ‌فیس ۸۹۸ پس از دوره‌ آموزشی طراحی تایپ آقای دامون خانجانزاده طراحی شده است و راهنمایی‌های ایشان نقش ارزنده‌ای در نهایی شدن این فونت داشته است.

دانلود رایگان فونت ۸۹۸ !

دقت کنید که این فونت رایگان نیست. اگر وبسایت یا کانالی را مشاهده کردید که این فونت را با قیمت ارزان‌تر، با تخفیف یا رایگان عرضه کرده است آن را معرفی کنید تا پیگیری قانونی توسط فونت ‌ایران انجام شود.

 

قوانین و مقررات:

فونت ۸۹۸ یک نرمافزار مالکیتی محسوب میشود. مالکیت این نرمافزار به طراح آن، فریدون نعمت‌پور تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fontiran.com استشما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایلها را نخواهید داشت.

با خرید فونت ۸۹۸ اجازه استفاده دسکتاپ را داریدیعنی می توانید در کامپیوترهای شخصی خود آنرا نصب کنید و انواع خروجی چاپ و فایل گرافیکی داشته باشید. (کپی فایل ها تنها برای تهیه نسخه پشتیبان مجاز خواهد بود.)

برای استفاده از فونت ۸۹۸ لازم است تا حتما فایل فونتها توسط شخص کاربر از دامنهی fontiran.com خریداری شده باشد، همچنین برای هر محصول، لایسنس مناسب صادر شده باشد.

برای استفاده از فونت ۸۹۸ در پروژه‌های نرم افزاری و وب‌سایت لازم است بر اساس سطح تجاری (کوچک یا بزرگ) یک لایسنس (به نام پروژه) خریداری کنید.

برای استفاده از این فونت در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است به نام مجموعه یک لایسنس حقوقی خریداری شود.

برای استفاده از فونت ۸۹۸ در قالب‌های فروشی لازم است به نام قالب یک لایسنس ویژه خریداری شود.

برای استفاده نامحدود از این فونت در شرکت‌های بزرگ (هلدینگ) پروژه‌های پیمانکاری، سیستم‌های سایت‌ساز و برنامه‌های فارسی نویس لازم است لایسنس نامحدود خریداری نمایید.

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونتهای سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب میشوند.

تنها شخص خریدار است که میتواند از طریق پنل خود آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شدهشما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنیدتنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط